Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

O Firmie

Nasza firma powstała w 2002r. a działalność swą zaczęliśmy od produkcji folii malarskiej i innych artykułów foliowych. Z czasem poszerzyliśmy zakres sprzedawanych materiałów o asortyment budowlany i coraz pewniej wchodziliśmy na rynek z pokryciami dachowymi. Na dzień dzisiejszy nasza firma służy swoim klientom pełną profesjonalną obsługą w dziedzinie różnego rodzaju pokryć dachowych, elewacji i okien. Najbardziej zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta, oferujemy zatem fachową pomoc w dziedzinie prac ciesielskich, montażu i doradztwa technicznego. Wszystkie lata współpracy z wiodącymi firmami na rynku polskim pozwoliły nam zdobyć niezbędne doświadczenie, aby nasz klient był usatysfakcjonowany materiałem, który otrzyma i jakością wykonania wszelkich prac budowlanych.
W swojej działalności  nie zapominamy także o rolnikach, dla których mamy bogatą ofertę folii, siatek do słomy i sznurka. Gwarantujemy wysoką jakość proponowanych artykułów  w bardzo atrakcyjnych cenach.
Podsumowując, możemy Państwa zapewnić, że wybierając współpracę z naszą firmą, trafią Państwo w ręce fachowców i profesjonalistów. Doradzimy i pomożemy wybrać optymalną dla Państwa ofertę, z pełną starannością i zaangażowaniem potraktujemy każdego klienta, bez względu czy skorzysta z naszych usług czy nie.
Serdecznie zapraszamy do naszej firmy - gwarantujemy w pełni profesjonalną obsługę.
 

Promocje

  • Nowość

    Beckers Designer Colour Wodorozcieńczalny Wysokiej jakości, wodorozcieńczalna farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów. Powierzchnia pokryta farbą zyskuje piękne wykończenie. Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.   Najwyższa odporność na mycie...

  • Nowość

    Energooszczędna membrana DELTA ® -MAXX PLUS Otwarta dyfuzyjnie, wiatroszczelna membrana wstępnego krycia ze zintegrowanym brzegiem samoklejącym na dachy spadziste w pełni izolowane. Stosowana również jako membrana szalunkowa.

  • Oferta

    Oferta ograniczona czasowo na lato na rodzinnego grilla: Węgiel drzewny  2,5 kg w cenie 9 zł Zapraszamy

Najczęściej oglądne

Brak elementów do wyświetlenia